FBL12G24L1A
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
FBL12G24L1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FBL12G24L1A
Proizvajalec / znamka: NMB Technologies Corp.
Opis izdelka FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.FBL12G24L1A.pdf2.FBL12G24L1A.pdf3.FBL12G24L1A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FBL12G24L1A
Številka dela FBL12G24L1A Proizvajalec NMB Technologies Corp.
Opis FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5510 pcs Podatkovni list 1.FBL12G24L1A.pdf2.FBL12G24L1A.pdf3.FBL12G24L1A.pdf
Premer 38.00mm Utež 0.595 lb (269.89g)
Napetostni razpon 14 ~ 27.6VDC Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 120mm L x 120mm H Serija FBL
RPM 1700 RPM Moč (Watts) 2.30W
Druga imena P11026 delovna temperatura 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Hrup 30.0 dB Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material - okvir - Material - rezilo -
Lifetime @ Temp. 30000 Hrs @ 25°C Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.086A