PM20L-020-HHC3
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
PM20L-020-HHC3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM20L-020-HHC3
Proizvajalec / znamka: NMB Technologies Corp.
Opis izdelka STEPPER MOTOR PM BIPOLAR 24V
Podatkovni listi: 1.PM20L-020-HHC3.pdf2.PM20L-020-HHC3.pdf3.PM20L-020-HHC3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PM20L-020-HHC3
Številka dela PM20L-020-HHC3 Proizvajalec NMB Technologies Corp.
Opis STEPPER MOTOR PM BIPOLAR 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Utež - Napetost - ocenjena 24VDC
Tip Permanent Magnet Navor - držanje (oz-in / mNm) 2.1 / 15
Sklop zaključka Wire Leads Koraki na revolucijo 20
Korak kot 18° Velikost / dimenzija Round - 0.787" Dia (20.00mm)
Serija PM Inercija rotorja -
Druga imena P14337
PM20L-020-HHC3B
PM20L020HHC3
delovna temperatura -
Razmik med luknjami 1.100" (28.00mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks Dolžina - gred in ležaj 0.315" (8.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Round Shaft
Premer - gred 0.059" (1.50mm) natančen opis Bipolar Stepper Motor 400mA 24VDC
Trenutna ocena 400mA Vrsta tuljave Bipolar
Odpornost na kolut 13 Ohms Odobritve -