BZX84-C11/LF1R
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX84-C11/LF1R
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka DIODE ZENER TO-236AB SOT23
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije BZX84-C11/LF1R
Številka dela BZX84-C11/LF1R Proizvajalec N/A
Opis DIODE ZENER TO-236AB SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4401 pcs Podatkovni list
Napetost - izolacija 20 Ohm Napetost - razčlenitev TO-236AB (SOT23)
Serija Automotive, AEC-Q101 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Moč - maks 250mW Polarizacija TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Druga imena 934069417215 delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca BZX84-C11/LF1R Impedanca (Max) (Zzt) 11V
Razširjen opis Zener Diode 250mW ±5% Surface Mount TO-236AB (SOT23) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Konfiguracija diode 100nA @ 8V Opis DIODE ZENER TO-236AB SOT23
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 900mV @ 10mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZX84-C12/DG/B3,23
BZX84-C12/DG/B3,23
Proizvajalci: Nexperia
Opis: DIODE ZENER 12.05V 250MW TO236AB
Na zalogi: 4702 pcs
Prenesi:
RFQ
BZX84-C11/LF1VL
BZX84-C11/LF1VL
Proizvajalci: N/A
Opis: DIODE ZENER TO-236AB SOT23
Na zalogi: 4427 pcs
Prenesi:
RFQ
BZX84-C11,215
BZX84-C11,215
Proizvajalci: Nexperia
Opis: DIODE ZENER 11V 250MW SOT23