BZX84-C12,215
NexperiaNexperia
BZX84-C12,215 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX84-C12,215
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka DIODE ZENER 12V 250MW SOT23
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX84-C12,215
Številka dela BZX84-C12,215 Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE ZENER 12V 250MW SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4708062 pcs Podatkovni list
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 12V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja TO-236AB (SOT23)
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 250mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Druga imena 1727-2936-2
568-1674-2-ND
BZX84-C12 T/R
delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 25 Ohms
natančen opis Zener Diode 12V 250mW ±5% Surface Mount TO-236AB (SOT23) Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 8V
Številka osnovnega dela BZX84C12
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZX84-C11/DG/B3,23
BZX84-C11/DG/B3,23
Proizvajalci: Nexperia
Opis: DIODE ZENER 11V 250MW TO236AB
Na zalogi: 5913 pcs
Prenesi:
RFQ
BZX84-C12/LF1VL
BZX84-C12/LF1VL
Proizvajalci: N/A
Opis: DIODE ZENER TO-236AB SOT23
Na zalogi: 5023 pcs
Prenesi:
RFQ
BZX84-C12/DG/B3,23
BZX84-C12/DG/B3,23
Proizvajalci: Nexperia
Opis: DIODE ZENER 12.05V 250MW TO236AB
BZX84-C11/DG/B3,21
BZX84-C11/DG/B3,21
BZX84-C11,235
BZX84-C11,235
Opis: DIODE ZENER 11V 250MW SOT23
BZX84-C12,235
BZX84-C12,235
Opis: DIODE ZENER 12V 250MW SOT23
BZX84-C12/DG/B3,21
BZX84-C12/DG/B3,21