MC35XS3500DHFK
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC35XS3500DHFK
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC SWITCH PENTA 35MOHM 24QFN
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
168 pcs
504 pcs
1008 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC35XS3500DHFK
Številka dela MC35XS3500DHFK Proizvajalec N/A
Opis IC SWITCH PENTA 35MOHM 24QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25110 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Napetost - obremenitev 7 V ~ 20 V
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja 24-PQFN (12x12)
Serija - Rds On (Typ) 35 mOhm (Max)
Razmerje - Vhod: Izhod 1:6 Pakiranje Tray
Paket / primer 24-PowerQFN Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija High Side Druga imena 568-14479
MC35XS3500DHFK-ND
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Število izhodov 6