MC35XS3500DHFKR2
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC35XS3500DHFKR2
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC SWITCH PENTA 35MOHM 24QFN
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC35XS3500DHFKR2
Številka dela MC35XS3500DHFKR2 Proizvajalec N/A
Opis IC SWITCH PENTA 35MOHM 24QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25287 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Napetost - obremenitev 7 V ~ 20 V
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja 24-PQFN (12x12)
Serija - Rds On (Typ) 35 mOhm (Max)
Razmerje - Vhod: Izhod 1:6 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 24-PowerQFN Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija High Side Druga imena 934070541528
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Število izhodov 6
Vmesnik SPI Vrsta vnosa -
Tok - izhod (maks.) - Številka osnovnega dela MC35XS3500
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MC35XS3500HFKR2
MC35XS3500HFKR2
Proizvajalci: N/A
Opis: IC PENTA 35MOHM ESWITCH 24PQFN
Na zalogi: 23947 pcs
Prenesi:
RFQ
MC35XS3500PNA
MC35XS3500PNA
Proizvajalci: N/A
Opis: IC SWITCH HIGHSIDE 24PQFN
Na zalogi: 4213 pcs
Prenesi:
RFQ
MC36B2
MC36B2
Proizvajalci: Panasonic
Opis: MOUNTING CLAMP 1.375" 2 TAB