N74F126D,623
pregled izdelka
Številka dela: N74F126D,623
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 14SO
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije N74F126D,623
Številka dela N74F126D,623 Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 14SO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5518 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 14-SO
Serija 74F Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 568-4637-2
N74F126D-T
N74F126D-T-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število elementov 4 Število bitov na element 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Non-Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Non-Inverting 4 Element 1 Bit per Element 3-State Output 14-SO
Trenutna - izhodna visoka, nizka 15mA, 64mA Številka osnovnega dela 74F126