N74F133D,623
pregled izdelka
Številka dela: N74F133D,623
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC GATE NAND 1CH 13-INP 16SO
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije N74F133D,623
Številka dela N74F133D,623 Proizvajalec N/A
Opis IC GATE NAND 1CH 13-INP 16SO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5979 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 16-SO
Serija 74F Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 933896240623
N74F133D-T
N74F133D-T-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število vhodov 13
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 7.5ns @ 5V, 50pF
Vrsta logike NAND Gate Logična raven - nizka 0.8V
Logična raven - visoka 2V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis NAND Gate IC 1 Channel 16-SO
Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA Številka osnovnega dela 74F133