N74F244D,602
pregled izdelka
Številka dela: N74F244D,602
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SO
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije N74F244D,602
Številka dela N74F244D,602 Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4949 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SO
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 568-1720-5
N74F244D
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Non-Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Non-Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SO
Trenutna - izhodna visoka, nizka 15mA, 64mA Številka osnovnega dela 74F244
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
N74F244D,623
N74F244D,623
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SO
Na zalogi: 5818 pcs
Prenesi:
RFQ
N74F244DB,118
N74F244DB,118
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SSOP
Na zalogi: 5429 pcs
Prenesi:
RFQ
N74F245D,602
N74F245D,602
Opis: IC TRANSCVR NON-INVERT 5.5V 20SO
N74F244N,602
N74F244N,602
Opis: IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20DIP
N74F244DB,112
N74F244DB,112