N74F245D,623
pregled izdelka
Številka dela: N74F245D,623
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TRANSCVR NON-INVERT 5.5V 20SO
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije N74F245D,623
Številka dela N74F245D,623 Proizvajalec N/A
Opis IC TRANSCVR NON-INVERT 5.5V 20SO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4156 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SO
Serija 74F Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 933779070623
N74F245D-T
N74F245D-T-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število elementov 1 Število bitov na element 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Transceiver, Non-Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA; 15mA, 64mA Številka osnovnega dela 74F245