N74F259D,602
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: N74F259D,602
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC LATCH ADDRESS 31MA 16-SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije N74F259D,602
Številka dela N74F259D,602 Proizvajalec N/A
Opis IC LATCH ADDRESS 31MA 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4779 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 16-SO
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda Standard
Druga imena 568-3174-5
N74F259D
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike D-Type, Addressable Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Neodvisni tokokrogi 1 natančen opis D-Type, Addressable 1 Channel 1:8 IC Standard 16-SO
Čas zamude - razmnoževanje 5ns Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA