N74F260D,623
pregled izdelka
Številka dela: N74F260D,623
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC GATE NOR 2CH 5-INP 14SO
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije N74F260D,623
Številka dela N74F260D,623 Proizvajalec N/A
Opis IC GATE NOR 2CH 5-INP 14SO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4065 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 14-SO
Serija 74F Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 933784240623
N74F260D-T
N74F260D-T-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število vhodov 5
Število vezij 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 5.5ns @ 5V, 50pF
Vrsta logike NOR Gate Logična raven - nizka 0.8V
Logična raven - visoka 2V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis NOR Gate IC 2 Channel 14-SO
Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA Številka osnovnega dela 74F260