N74F579D,623
pregled izdelka
Številka dela: N74F579D,623
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC COUNTER 8BIT BINARY 20SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije N74F579D,623
Številka dela N74F579D,623 Proizvajalec N/A
Opis IC COUNTER 8BIT BINARY 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5126 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5V ~ 5.5V Trigger Type Positive Edge
Čas Synchronous Paket naprave za dobavitelja 20-SO
Serija 74F Ponastaviti Asynchronous
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena 933840370623
N74F579D-T
N74F579D-T-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število elementov 1 Število bitov na element 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Binary Counter Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Smer Up, Down natančen opis Counter IC Binary Counter 1 Element 8 Bit Positive Edge 20-SO
Count Rate 115MHz Številka osnovnega dela 74F579