N74F640D,602
pregled izdelka
Številka dela: N74F640D,602
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 5.5V 20SO
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije N74F640D,602
Številka dela N74F640D,602 Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 5.5V 20SO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4847 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SO
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 933784330602
N74F640D
N74F640D-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število elementov 1 Število bitov na element 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-SO
Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA; 15mA, 64mA Številka osnovnega dela 74F640
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
N74F640D,623
N74F640D,623
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUFFER INVERT 5.5V 20SO