NHD-2.23-12832UCB3
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
NHD-2.23-12832UCB3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NHD-2.23-12832UCB3
Proizvajalec / znamka: Newhaven Display, Intl.
Opis izdelka LCD OLED GRAPHIC 128 X 32 BLUE
Podatkovni listi: NHD-2.23-12832UCB3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NHD-2.23-12832UCB3
Številka dela NHD-2.23-12832UCB3 Proizvajalec Newhaven Display, Intl.
Opis LCD OLED GRAPHIC 128 X 32 BLUE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5391 pcs Podatkovni list NHD-2.23-12832UCB3.pdf
Ogled območja 60.00mm W x 18.00mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena NHD22312832UCB3
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik I²C, Parallel, Serial
Grafična barva Blue Dot Size 0.41mm W x 0.39mm H
Dot Pixels 128 x 32 Dot Pitch 0.43mm W x 0.41mm H
Vrsta zaslona OLED - Passive Matrix Način prikaza -
Diagonalna velikost zaslona 2.23" (56.64mm) natančen opis Graphic LCD Display Module Blue OLED - Passive Matrix I²C, Parallel, Serial 2.23" (56.64mm) 128 x 32