NHD-2.23-12832UMB3
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
NHD-2.23-12832UMB3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NHD-2.23-12832UMB3
Proizvajalec / znamka: Newhaven Display, Intl.
Opis izdelka OLED GRAPH MULTIFONT BLUE 2.23
Podatkovni listi: NHD-2.23-12832UMB3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NHD-2.23-12832UMB3
Številka dela NHD-2.23-12832UMB3 Proizvajalec Newhaven Display, Intl.
Opis OLED GRAPH MULTIFONT BLUE 2.23 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4229 pcs Podatkovni list NHD-2.23-12832UMB3.pdf
Ogled območja 60.00mm W x 18.00mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena NHD22312832UMB3
Vmesnik I²C, Parallel 8-Bit, SPI Grafična barva Blue
Dot Size - Dot Pixels 128 x 32
Dot Pitch - Vrsta zaslona OLED - Passive Matrix
Način prikaza - Diagonalna velikost zaslona 2.23" (56.64mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Blue OLED - Passive Matrix I²C, Parallel 8-Bit, SPI 2.23" (56.64mm) 128 x 32 Osvetlitev ozadja Without Backlight
Barva ozadja Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NHD-2.4-240320CF-CTXI#-FT
NHD-2.4-240320CF-CTXI#-FT
Proizvajalci: Newhaven Display, Intl.
Opis: LCD DISP TFT 2.4" 240X320