BUK78150-55A/CUX
NexperiaNexperia
Nexperia
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BUK78150-55A/CUX
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka MOSFET N-CH 55V 5.5A SOT223
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BUK78150-55A/CUX
Številka dela BUK78150-55A/CUX Proizvajalec Nexperia
Opis MOSFET N-CH 55V 5.5A SOT223 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 292683 pcs Podatkovni list
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja SOT-223
Serija TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 150 mOhm @ 5A, 10V
Odmik moči (maks.) 8W (Tc) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA Druga imena 1727-2221-6
568-12489-6-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 230pF @ 25V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 55V
natančen opis N-Channel 55V 5.5A (Tc) 8W (Tc) Surface Mount SOT-223 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 5.5A (Tc)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BUK78150-55A,135
BUK78150-55A,135
Proizvajalci: N/A
Opis: MOSFET N-CH 55V 5.5A SOT223