BUK7880-55A/CUX
NexperiaNexperia
Nexperia
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BUK7880-55A/CUX
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka MOSFET N-CH 55V 7A SOT223
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BUK7880-55A/CUX
Številka dela BUK7880-55A/CUX Proizvajalec Nexperia
Opis MOSFET N-CH 55V 7A SOT223 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 290454 pcs Podatkovni list
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja SOT-223
Serija TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 80 mOhm @ 10A, 10V
Odmik moči (maks.) 8W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA Druga imena 1727-2222-2
568-12490-2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 500pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 12nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 55V natančen opis N-Channel 55V 7A (Tc) 8W (Tc) Surface Mount SOT-223
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 7A (Tc)