BZB984-C10,115
NexperiaNexperia
BZB984-C10,115 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZB984-C10,115
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka DIODE ZENER ARRAY 10V SOT663
Podatkovni listi: BZB984-C10,115.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZB984-C10,115
Številka dela BZB984-C10,115 Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE ZENER ARRAY 10V SOT663 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 789794 pcs Podatkovni list BZB984-C10,115.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 10V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja SOT-663
Serija - Moč - maks 265mW
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer SOT-663
Druga imena 1727-1584-1
568-11119-1-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 8 Ohms natančen opis Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 10V 265mW ±5% SOT-663
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 200nA @ 7V Konfiguracija 1 Pair Common Anode