BZB984-C2V7,115
NexperiaNexperia
BZB984-C2V7,115 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZB984-C2V7,115
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka DIODE ZENER ARRAY 2.7V SOT663
Podatkovni listi: BZB984-C2V7,115.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZB984-C2V7,115
Številka dela BZB984-C2V7,115 Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE ZENER ARRAY 2.7V SOT663 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 974968 pcs Podatkovni list BZB984-C2V7,115.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 2.7V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja SOT-663
Serija - Moč - maks 265mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOT-663
Druga imena 934057232115
BZB984-C2V7 T/R
BZB984-C2V7 T/R-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 75 Ohms natančen opis Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 2.7V 265mW ±5% SOT-663
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 20µA @ 1V Konfiguracija 1 Pair Common Anode