BZB984-C4V7,115
NexperiaNexperia
BZB984-C4V7,115 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZB984-C4V7,115
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka DIODE ZENER ARRAY 4.7V SOT663
Podatkovni listi: BZB984-C4V7,115.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZB984-C4V7,115
Številka dela BZB984-C4V7,115 Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE ZENER ARRAY 4.7V SOT663 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1625611 pcs Podatkovni list BZB984-C4V7,115.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 4.7V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja SOT-663
Serija - Moč - maks 265mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOT-663
Druga imena 1727-1592-2
568-11127-2-ND
BZB984-C4V7 T/R
BZB984-C4V7 T/R-ND
BZB984-C4V7,115-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 50 Ohms natančen opis Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 4.7V 265mW ±5% SOT-663
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 3µA @ 2V Konfiguracija 1 Pair Common Anode