BZT52H-C56,115
NexperiaNexperia
BZT52H-C56,115 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZT52H-C56,115
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka DIODE ZENER 56V 375MW SOD123F
Podatkovni listi: BZT52H-C56,115.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BZT52H-C56,115
Številka dela BZT52H-C56,115 Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE ZENER 56V 375MW SOD123F Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1160614 pcs Podatkovni list BZT52H-C56,115.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 56V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja SOD-123F
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 375mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOD-123F
Druga imena 1727-3615-2
568-3778-2-ND
BZT52H-C56 T/R
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 120 Ohms
natančen opis Zener Diode 56V 375mW ±5% Surface Mount SOD-123F Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50nA @ 39.2V