BZT52H-C6V2,115
NexperiaNexperia
BZT52H-C6V2,115 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZT52H-C6V2,115
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka DIODE ZENER 6.2V 375MW SOD123F
Podatkovni listi: BZT52H-C6V2,115.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZT52H-C6V2,115
Številka dela BZT52H-C6V2,115 Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE ZENER 6.2V 375MW SOD123F Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2068062 pcs Podatkovni list BZT52H-C6V2,115.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja SOD-123F
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 375mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOD-123F
Druga imena 1727-3620-2
568-3783-2-ND
BZT52H-C6V2 T/R
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 10 Ohms
natančen opis Zener Diode 6.2V 375mW ±5% Surface Mount SOD-123F Trenutna - povratna puščanja @ Vr 3µA @ 4V