LKS1J272MESY
pregled izdelka
Številka dela: LKS1J272MESY
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 2700UF 20% 63V SNAP IN
Podatkovni listi: LKS1J272MESY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LKS1J272MESY
Številka dela LKS1J272MESY Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 63V SNAP IN Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 36976 pcs Podatkovni list LKS1J272MESY.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Serija LKS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.25A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2700µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 2700µF Aplikacije Audio