LKS1J332MESA
pregled izdelka
Številka dela: LKS1J332MESA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP
Podatkovni listi: LKS1J332MESA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LKS1J332MESA
Številka dela LKS1J332MESA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28176 pcs Podatkovni list LKS1J332MESA.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LKS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.45A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.181" (30.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3300µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 3300µF Aplikacije Audio