PLV1J220MCL1TD
NichiconNichicon
PLV1J220MCL1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLV1J220MCL1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 22UF 20% 63V T/H
Podatkovni listi: 1.PLV1J220MCL1TD.pdf2.PLV1J220MCL1TD.pdf3.PLV1J220MCL1TD.pdf4.PLV1J220MCL1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLV1J220MCL1TD
Številka dela PLV1J220MCL1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 22UF 20% 63V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 63V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija PLV
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.8A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-3872-1 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 35 mOhm
natančen opis 22µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 35 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 22µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PLV1H680MDL1TD
PLV1H680MDL1TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM POLY 68UF 20% 50V T/H
Na zalogi: 55364 pcs
Prenesi: PLV1H680MDL1TD.pdf
RFQ
PLV1H390MDL1TD
PLV1H390MDL1TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM POLY 39UF 20% 50V T/H
Na zalogi: 99636 pcs
Prenesi: PLV1H390MDL1TD.pdf
RFQ
PLV1J220MCL1
PLV1J220MCL1
Opis: CAP ALUM POLY 22UF 20% 63V T/H