PLV1K100MCL1TD
NichiconNichicon
PLV1K100MCL1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLV1K100MCL1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 10UF 20% 80V T/H
Podatkovni listi: 1.PLV1K100MCL1TD.pdf2.PLV1K100MCL1TD.pdf3.PLV1K100MCL1TD.pdf4.PLV1K100MCL1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLV1K100MCL1TD
Številka dela PLV1K100MCL1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 10UF 20% 80V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 80V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija PLV
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.7A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-4574-2 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10µF 80V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 10µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PLV1V151MDL1TD
PLV1V151MDL1TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V T/H
Na zalogi: 45424 pcs
Prenesi: PLV1V151MDL1TD.pdf
RFQ
PLV1J270MDL1
PLV1J270MDL1
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM POLY 27UF 20% 63V T/H
Na zalogi: 80316 pcs
Prenesi: PLV1J270MDL1.pdf
RFQ
PLV1K100MCL1
PLV1K100MCL1
Opis: CAP ALUM POLY 10UF 20% 80V T/H