PLV2A100MDL1TD
NichiconNichicon
PLV2A100MDL1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLV2A100MDL1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 10UF 20% 100V T/H
Podatkovni listi: 1.PLV2A100MDL1TD.pdf2.PLV2A100MDL1TD.pdf3.PLV2A100MDL1TD.pdf4.PLV2A100MDL1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLV2A100MDL1TD
Številka dela PLV2A100MDL1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 10UF 20% 100V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija PLV
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.8A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-4578-1 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10µF 100V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 10µF