PLV1V560MCL1TD
NichiconNichicon
PLV1V560MCL1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLV1V560MCL1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 56UF 20% 35V T/H
Podatkovni listi: 1.PLV1V560MCL1TD.pdf2.PLV1V560MCL1TD.pdf3.PLV1V560MCL1TD.pdf4.PLV1V560MCL1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLV1V560MCL1TD
Številka dela PLV1V560MCL1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 56UF 20% 35V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 35V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija PLV
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.9A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-3866-3 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 29 mOhm
natančen opis 56µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 29 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 56µF