RL80E152MDN1KX
NichiconNichicon
RL80E152MDN1KX Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL80E152MDN1KX
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 1500UF 2.5V T/H
Podatkovni listi: 1.RL80E152MDN1KX.pdf2.RL80E152MDN1KX.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL80E152MDN1KX
Številka dela RL80E152MDN1KX Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 1500UF 2.5V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 319294 pcs Podatkovni list 1.RL80E152MDN1KX.pdf2.RL80E152MDN1KX.pdf
Napetost - ocenjena 2.5V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RL8
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 610mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 6.1A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-4014-3
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 7 mOhm natančen opis 1500µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1500µF Aplikacije General Purpose