RL80E561MDN1
NichiconNichicon
RL80E561MDN1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL80E561MDN1
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H
Podatkovni listi: 1.RL80E561MDN1.pdf2.RL80E561MDN1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL80E561MDN1
Številka dela RL80E561MDN1 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 220707 pcs Podatkovni list 1.RL80E561MDN1.pdf2.RL80E561MDN1.pdf
Napetost - ocenjena 2.5V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RL8
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 610mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 6.1A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 6 mOhm
natančen opis 560µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 6 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 560µF