RPS1H390MCN1GS
NichiconNichicon
RPS1H390MCN1GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RPS1H390MCN1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 39UF 20% 50V SMD
Podatkovni listi: 1.RPS1H390MCN1GS.pdf2.RPS1H390MCN1GS.pdf3.RPS1H390MCN1GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RPS1H390MCN1GS
Številka dela RPS1H390MCN1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 39UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RPS
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 230mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.3A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-14271-2
RPS1H390MCN1GS-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 26 mOhm natančen opis 39µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 26 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 39µF Aplikacije General Purpose