RPS1H820MCN1GS
NichiconNichicon
RPS1H820MCN1GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RPS1H820MCN1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 82UF 20% 50V SMD
Podatkovni listi: 1.RPS1H820MCN1GS.pdf2.RPS1H820MCN1GS.pdf3.RPS1H820MCN1GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RPS1H820MCN1GS
Številka dela RPS1H820MCN1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 82UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija FPCAP, RPS
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 280mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.8A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-6651-1
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 23 mOhm natančen opis 82µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 23 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 82µF Aplikacije General Purpose