UBX1V100MPL1TD
NichiconNichicon
UBX1V100MPL1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UBX1V100MPL1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UBX1V100MPL1TD.pdf2.UBX1V100MPL1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UBX1V100MPL1TD
Številka dela UBX1V100MPL1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104317 pcs Podatkovni list 1.UBX1V100MPL1TD.pdf2.UBX1V100MPL1TD.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UBX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 87.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 175mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-13218-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C
Zmogljivost 10µF Aplikacije Automotive