UBX1V221MHL
NichiconNichicon
UBX1V221MHL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UBX1V221MHL
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UBX1V221MHL.pdf2.UBX1V221MHL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UBX1V221MHL
Številka dela UBX1V221MHL Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89028 pcs Podatkovni list 1.UBX1V221MHL.pdf2.UBX1V221MHL.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UBX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 600mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-16669
UBX1V221MHL-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.043" (26.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije Automotive