UCS2E220MPD1TD
NichiconNichicon
UCS2E220MPD1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCS2E220MPD1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UCS2E220MPD1TD.pdf2.UCS2E220MPD1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCS2E220MPD1TD
Številka dela UCS2E220MPD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 140413 pcs Podatkovni list 1.UCS2E220MPD1TD.pdf2.UCS2E220MPD1TD.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UCS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 500mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-4745-1
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.846" (21.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UCS2E220MPD
UCS2E220MPD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL