UCS2E330MHD
NichiconNichicon
UCS2E330MHD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCS2E330MHD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UCS2E330MHD.pdf2.UCS2E330MHD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCS2E330MHD
Številka dela UCS2E330MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 205277 pcs Podatkovni list 1.UCS2E330MHD.pdf2.UCS2E330MHD.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UCS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 400mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 800mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-16700
UCS2E330MHD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.846" (21.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UCS2E221MHD
UCS2E221MHD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL
Na zalogi: 88259 pcs
Prenesi: UCS2E221MHD.pdf
RFQ
UCS2E330MHD1TO
UCS2E330MHD1TO
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL