UCS2V6R8MPD1TD
NichiconNichicon
UCS2V6R8MPD1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCS2V6R8MPD1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 6.8UF 20% 350V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UCS2V6R8MPD1TD.pdf2.UCS2V6R8MPD1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCS2V6R8MPD1TD
Številka dela UCS2V6R8MPD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 6.8UF 20% 350V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 162393 pcs Podatkovni list 1.UCS2V6R8MPD1TD.pdf2.UCS2V6R8MPD1TD.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UCS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 280mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-4752-1
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 6.8µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 6.8µF Aplikacije General Purpose