UCS2V820MHD1TN
NichiconNichicon
UCS2V820MHD1TN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCS2V820MHD1TN
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 82UF 20% 350V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UCS2V820MHD1TN.pdf2.UCS2V820MHD1TN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCS2V820MHD1TN
Številka dela UCS2V820MHD1TN Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 82UF 20% 350V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85627 pcs Podatkovni list 1.UCS2V820MHD1TN.pdf2.UCS2V820MHD1TN.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UCS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 765mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.53A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-4753-3
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.043" (26.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 82µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 82µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UCS2V6R8MPD1TD
UCS2V6R8MPD1TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 6.8UF 20% 350V RADIAL
Na zalogi: 162393 pcs
Prenesi: UCS2V6R8MPD1TD.pdf
RFQ
UCS2V680MHD6
UCS2V680MHD6
Proizvajalci: Nichicon
Na zalogi: 81267 pcs
Prenesi: UCS2V680MHD6.pdf
RFQ
UCS2V820MHD
UCS2V820MHD
Opis: CAP ALUM 82UF 20% 350V RADIAL