UCYW6120MPD
NichiconNichicon
UCYW6120MPD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCYW6120MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 12UF 20% 420V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UCYW6120MPD.pdf2.UCYW6120MPD.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCYW6120MPD
Številka dela UCYW6120MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 12UF 20% 420V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 208585 pcs Podatkovni list 1.UCYW6120MPD.pdf2.UCYW6120MPD.pdf
Napetost - ocenjena 420V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UCY Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 300mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-6983
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.846" (21.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 12µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 12µF Aplikacije General Purpose