UCYW6121MHD
NichiconNichicon
UCYW6121MHD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCYW6121MHD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 120UF 20% 420V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UCYW6121MHD.pdf2.UCYW6121MHD.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCYW6121MHD
Številka dela UCYW6121MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 120UF 20% 420V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46638 pcs Podatkovni list 1.UCYW6121MHD.pdf2.UCYW6121MHD.pdf
Napetost - ocenjena 420V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UCY Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 930mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.86A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-6897
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.634" (41.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 120µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 120µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UCYW6101MHD6
UCYW6101MHD6
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 100UF 20% 420V RADIAL
Na zalogi: 56129 pcs
Prenesi: UCYW6101MHD6.pdf
RFQ
UCYW6100MPD
UCYW6100MPD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 10UF 20% 420V RADIAL
Na zalogi: 186299 pcs
Prenesi: UCYW6100MPD.pdf
RFQ
UCYW6121MHD6
UCYW6121MHD6
Opis: CAP ALUM 120UF 20% 420V RADIAL