UFG1K220MPM
NichiconNichicon
UFG1K220MPM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UFG1K220MPM
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 80V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UFG1K220MPM.pdf2.UFG1K220MPM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UFG1K220MPM
Številka dela UFG1K220MPM Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 80V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 393758 pcs Podatkovni list 1.UFG1K220MPM.pdf2.UFG1K220MPM.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UFG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 200mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-16759
UFG1K220MPM-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije Audio