UFG1K221MHM1TO
NichiconNichicon
UFG1K221MHM1TO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UFG1K221MHM1TO
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 80V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UFG1K221MHM1TO.pdf2.UFG1K221MHM1TO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UFG1K221MHM1TO
Številka dela UFG1K221MHM1TO Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 80V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 153019 pcs Podatkovni list 1.UFG1K221MHM1TO.pdf2.UFG1K221MHM1TO.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UFG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 490mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 735mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-10880-3
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije Audio