UFG1K470MPM1TD
NichiconNichicon
UFG1K470MPM1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UFG1K470MPM1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 80V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UFG1K470MPM1TD.pdf2.UFG1K470MPM1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UFG1K470MPM1TD
Številka dela UFG1K470MPM1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 80V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 130291 pcs Podatkovni list 1.UFG1K470MPM1TD.pdf2.UFG1K470MPM1TD.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UFG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 170mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 340mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-10872-1
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 47µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije Audio