UFG1V220MEM1TA
NichiconNichicon
UFG1V220MEM1TA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UFG1V220MEM1TA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UFG1V220MEM1TA.pdf2.UFG1V220MEM1TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UFG1V220MEM1TA
Številka dela UFG1V220MEM1TA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 376091 pcs Podatkovni list 1.UFG1V220MEM1TA.pdf2.UFG1V220MEM1TA.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UFG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 120mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 22µF
Aplikacije Audio
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UFG1V221MPM1TD
UFG1V221MPM1TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Na zalogi: 257115 pcs
Prenesi: UFG1V221MPM1TD.pdf
RFQ
UFG1V220MEM
UFG1V220MEM
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL