UFG1V221MPM1TD
NichiconNichicon
UFG1V221MPM1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UFG1V221MPM1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UFG1V221MPM1TD.pdf2.UFG1V221MPM1TD.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UFG1V221MPM1TD
Številka dela UFG1V221MPM1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 257115 pcs Podatkovni list 1.UFG1V221MPM1TD.pdf2.UFG1V221MPM1TD.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UFG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 320mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-10917-3 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 220µF