UHW1E272MHD
NichiconNichicon
UHW1E272MHD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHW1E272MHD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: UHW1E272MHD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UHW1E272MHD
Številka dela UHW1E272MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90825 pcs Podatkovni list UHW1E272MHD.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UHW Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.795A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-6846 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 12 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.319" (33.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2700µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UHW1E222MHD1TO
UHW1E222MHD1TO
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 2200UF 20% 25V THRUHOLE
Na zalogi: 66408 pcs
Prenesi: UHW1E222MHD1TO.pdf
RFQ
UHW1E272MHD6TN
UHW1E272MHD6TN
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 2700UF 20% 25V THRUHOLE