UHW1E392MHD
NichiconNichicon
UHW1E392MHD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHW1E392MHD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 3900UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: UHW1E392MHD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UHW1E392MHD
Številka dela UHW1E392MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70162 pcs Podatkovni list UHW1E392MHD.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UHW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.858A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.81A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-6868
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 33 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 13 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 3900µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 3900µF