UHW1J681MHD6
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHW1J681MHD6
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka 63V 681UF 20% HIGH RELIA-LEADED
Podatkovni listi: UHW1J681MHD6.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UHW1J681MHD6
Številka dela UHW1J681MHD6 Proizvajalec Nichicon
Opis 63V 681UF 20% HIGH RELIA-LEADED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79533 pcs Podatkovni list UHW1J681MHD6.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UHW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.428A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.38A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-17833
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 50 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.846" (21.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 680µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UHW1J681MHD
UHW1J681MHD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL