UHW1K121MPD
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHW1K121MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka 80V 121UF 20% HIGH RELIA-LEADED
Podatkovni listi: UHW1K121MPD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UHW1K121MPD
Številka dela UHW1K121MPD Proizvajalec Nichicon
Opis 80V 121UF 20% HIGH RELIA-LEADED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 216097 pcs Podatkovni list UHW1K121MPD.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UHW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 416mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.04A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-17835
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 115 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 120µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 120µF